آخرین اخبار و حوادث سازمان

برخورد مرگبار خودروی ایسوزو با خاور

1

برخورد شدید خودروی ایسوزو و خاور در جاده فرودگاه دو کشته بر جای گذاشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اطلاع رسانی این حادثه ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک به سرعت زنگ ایستگاه ۱۰۰ را ساعت ۳:۵۸ دقیقه بامداد امروز به صدا درآورد و آتش نشانان بلافاصله به ... ادامه مطلب »

آتش سوزی در مغازه کیف فروشی

3

یک مغازه کیف فروشی در پاساژ فردوسی، شب گذشته آتش گرفت و خساراتی به بار آمد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی بروز آتش سوزی در یک مغازه کیف فروشی و تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه شب گذشته، آتش نشانان ایستگاه ۳۰۰ را روانه محل حادثه در پاساژ فردوسی کرد. فرمانده ... ادامه مطلب »

انفجار و آتش سوزی در مغازه سیم پیچی

3

بروز انفجار ناگهانی و آتش سوزی در یک مغازه سیم پیچی، آتش نشانان را به خیابان آیت اله غفاری کشاند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۲۰:۰۲ دقیقه شب گذشته در پی شنیده شدن صدای مهیب انفجار و آتش سوزی در یک مغازه سیم پیچی و تماس همسایگان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک به سرعت آتش ... ادامه مطلب »

دو مصدوم در برخورد خودروی مزدا با پراید

3

برخورد خودروی مزدا با پراید در جاده عقیل آباد، دو مجروح بر جای گذاشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، شب گذشته در پی تماس شهروندان با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک مبنی بر تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر، این ستاد بلافاصله آتش نشانان ایستگاه سنجان و ۷۰۰ را در ساعت ۱۰:۰۸ دقیقه صبح روز گذشته به محل ... ادامه مطلب »

رفع مزاحمت زنبورهای زرد توسط آتش نشانان

3

زنبورهای زرد که صبح روز گذشته وارد منازل مسکونی در دو نقطه شهر شده بودند توسط آتش نشانان پراکنده شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۹:۵۵ صبح روز گذشته با تماس شهروندان مبنی بر ورود زنبور زرد به یک منزل مسکونی در شهرک علی بن ابیطالب، ۲۰ متری فوتبال، کوچه برادران، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۰۰ به ... ادامه مطلب »

مهار آتش سوزی منزل مسکونی در روستای ملک آباد

3

آتش نشانان دو ایستگاه، بامداد امروز، آتش سوزی یک منزل مسکونی در روستای ملک آباد را مهار و خاموش کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی وقوع این حادثه ، اهالی روستا با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس گرفتند که بیدرنگ ستاد فرماندهی آتش نشانی نیروهای عملیات ایستگاه های ۲۰۰ و ۷۰۰ را در ساعت ۲:۴۹ دقیقه بامداد ... ادامه مطلب »

عملیات ۱۲۵ برای مهار آتش انبار کاه

3

آتش سوزی انبار کاه در روستای مشهد الکوبه با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۱۹:۵۴ عصر روز گذشته در پی تماس با سامانه ۱۲۵، مبنی بر مشاهده دود و شعله از داخل یک انبار کاه، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴۰۰  را به محل حادثه در روستای ... ادامه مطلب »

مهار شعله های آتش خودروی نیسان

3

شعله‌های آتشی که خودروی نیسان را در بر گرفته بود با عملیات سریع آتش‌نشانان مهار و از گسترش آن جلوگیری شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت ۱۳:۰۴ روز گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۰ را به محل حادثه در کوی الهیه، میدان مسکن، مجتمع یاسمین اعزام کرد. بنا به ... ادامه مطلب »

آموزش هفتگی مبانی ایمنی در فرهنگ سرای شهر

با همکاری واحد آموزش سازمان، آموزش هفتگی مبانی ایمنی در فرهنگ سرای شهر برگزار گردید. به گزارش واحد آموزش سازمان، آموزش هفتگی مبانی ایمنی توسط کارشناسان سازمان در فرهنگ سرای شهر برگزار گردید. جلالوندی مسئول واحد آموزش سازمان با اعلام این خبر افزود: با عنایت به برنامه ریزی و درخواست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، روزهای یکشنبه این دوره آموزشی ... ادامه مطلب »

برگزاری آموزش ایمنی جهت کارکنان کلانتری ۱۳ اراک

2

دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی جهت کارکنان کلانتری ۱۳ اراک توسط کارشناسان واحد آموزش سازمان برگزار شد. به گزارش واحد آموزش سازمان یک دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی جهت کارکنان نیروی انتظامی برگزار شد. جلالوندی مسئول آموزش سازمان در این خصوص اظهار داشت: این دوره که در محل کلانتری ۱۳ واقع در کوی فاطمیه برگزار گردید، شرکت کنندگان ... ادامه مطلب »