آخرین خبرها

دعوت به شرکت در راهپیمایی روز قدس

123

مدیریت و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم و مقاوم غزه و محکوم کردن اقدامات ‏وحشیانه ی رژیم صهیونیستی، ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب و لبیک به ندای مقام معظم رهبری، با دعوت از همه آزادگان و عدالت‌خواهان و مسلمانان جهان برای حضور در راهپیمایی جمعة آخر ماه مبارک ... ادامه مطلب »

نجات مرد میانسال از داخل کابین آسانسور

3

آتش نشانان مرد میانسالی را که در کابین آسانسور گرفتار شد ه بود، نجات دادند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، رخداد این حادثه ساعت ۳۵ دقیقه بامداد به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستادفرماندهی آتش نشانی اراک، آتش نشانان ایستگاه ۲۰۰ را به محل حادثه در شهر صنعتی، منطقه ۳، خیابان مروارید اعزام کرد. بنابراین گزارش در هنگام ... ادامه مطلب »

برخورد خودروی پژو با بلوار وسط جاده

1

رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی، برخورد شدید خودروی سواری را با بلوار وسط جاده و نشست شدید بنزین آن را در پی داشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس رانندگاه عبوری و اطلاع رسانی حادثه بر خورد یک دستگاه خودروی سواری با بلوار وسط جاده ، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه ۶۰۰ را ... ادامه مطلب »

برخورد خودروی پراید با وانت پیکان حادثه آفرید

2

برخورد شدید خودروی سواری پراید با وانت پیکان محبوس شدن سرنشین خودروی پراید را در پی داشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک با دریافت خبر وقوع این حادثه در ساعت ۸:۰۴ دقیقه صبح روز گذشته بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۲۰۰ و گروه امداد و نجات ۲۰۱ را به محل حادثه در جاده خمین، روبروی تعویض پلاک ... ادامه مطلب »

برخورد شدید خودرو با بلوار وسط جاده

3

برخورد شدید یک دستگاه خودرو پیکان وانت با گاردریل وسط جاده، باعث مصدومیت سرنشین آن شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و درخواست کمک از آتش نشانی، بیدرنگ زنگ ایستگاه ۱۰۰ ساعت ۱۹:۲۳ دقیقه عصر روز گذشته به صدا درآمد و آتش نشانان بلافاصله به سمت کمربندی شمالی، ... ادامه مطلب »

رعایت نکردن اصول ایمنی در کارگاه ساختمانی و سقوط یک کارگر

6

بنا بر تماس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ با مرکز پیام سازمان در ساعت ۱۳:۳۲ روز جاری مبنی بر سقوط یک نفر در کارگاه ساختمانی و درخواست کمک جهت خروج مصدوم از محل، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بلافاصله نیروهای امداد و نجات خود را از ایستگاه های ۱۰۰ و ۶۰۰ به محل حادثه واقع در خیابان امام خمینی(ره) جنب ... ادامه مطلب »

ورود خودرو به میدان حادثه آفرید

4

رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی، برخورد شدید خودروی سواری با تیر برق وسط میدان و مصدومیت راننده را در پی داشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس رانندگان عبوری و اطلاع رسانی حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با تیر برق وسط میدان محیط زیست، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه ۲۰۰ ... ادامه مطلب »