آخرین اخبار و حوادث سازمان

نجات راننده محبوس در داخل خودرو

3

سقوط خودروی نیسان به عمق گودال ۷ متری منجر به محبوس شدن راننده آن شد و با تلاش آتش نشانان نجات یافت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ارا ک، بیدرنگ ستاد فرماندهی آتش نشانی گروه امداد ونجات ۱۰۰ این سازمان را ساعت ۹:۴۳ دقیقه صبح امروز بسوی آدرس ... ادامه مطلب »

صید مار در انبار منزل مسکونی

3

یک حلقه مار که به انبار یک واحد مسکونی پناه برده بود توسط آتش نشانان بدام افتاد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، مبنی بر مشاهده یک حلقه مار در منزل خود، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت ۲۱:۱۱ شب گذشته آتش نشانان ایستگاه ۴۰۰ را به شهرک هجرت، خیابان استاد شهریار، پشت ... ادامه مطلب »

۳ حادثه آسانسور در یک روز

3

در روز گذشته ۴ نفر توسط نیروهای عملیاتی از داخل سه دستگاه آسانسور رها سازی شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۱۳:۱۰ روز گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر محبوس شدن یکی از شهروندان در داخل آسانسور، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک به سرعت زنگ ایستگاه ۴۰۰ را به صدا در آورد و آتش‌نشانان ... ادامه مطلب »

مهار به موقع آتش سوزی کارگاه پرس کارتن

3

با سرعت عمل بالا و حضور به موقع آتش‌نشانان آتش سوزی کارگاه پرس کارتن مهار و خاموش شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، با اعلام وقوع این آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اراک در ساعت ۱۲:۵۳ ظهر روز گذشته، با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۳۰۰ و هر دو خودروی ایستگاه راهی ... ادامه مطلب »

آتش سوزی خودروی پراید در میدان شورا

3

یک دستگاه خودروی پراید دچار آتش سوزی شد اما شعله های آتش توسط راننده اتوبوس واحد مهار و از بروز خسارات بیشتر جلوگیری شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه عصر روز گذشته در میدان شورا، روبروی بانک اقتصاد نوین اتفاق افتاد و در پی اعلام آن به سامانه ۱۲۵ بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۳۰۰ در ساعت ۲۰:۵۱ ... ادامه مطلب »

خودروی پژو پارس آتش گرفت

3

آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری در میدان البرز، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، به دنبال تماس های مکرر افراد عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در کنار خیابان، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت ۱۹:۴۷ روز گذشته بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۶۰۰ ... ادامه مطلب »

آتش در کارگاه صنایع دستی

1

کارگاه صنایع دستی در فاز یک، عصر دیروز دچار آتش سوزی شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، شاهدان با مشاهده شعله های آتش در کارگاه سراسیمه از سامانه ۱۲۵ آتش نشانی درخواست کمک کردند و ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله و در ساعت ۱۷:۱۲ دیروز آتش نشانان ایستگاه ۱۰۰ را به فاز یک شهید بهشتی، میدان صنایع دستی اعزام ... ادامه مطلب »

برخورد خودروی سمند با بلوار وسط پل

DSC_0006

برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با بلوار وسط پل خسارت مالی بر جای گذاشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی برخورد شدید خودروی سواری با بلوار وسط پل و نشت شدید بنزین ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه عصر روز گذشته آتش نشانان ایستگاه ۲۰۰ و ۱۰۰ را به پل شهر صنعتی اعزام کرد. فرمانده ... ادامه مطلب »

عقاب سرگردان در دام آتش نشانان

3

پرنده شکاری که رعب و وحشت را به دل ساکنین منزل مسکونی اندخته بود به دام آتش نشانان افتاد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، به دنبال تماس یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک از آتش نشانی، بیدرنگ زنگ ایستگاه ۸۰۰ ساعت ۱۲:۲۷ ظهر روز گذشته به صدا درآمد و آتش نشانان عازم مسکن، کوی علم الهدی ... ادامه مطلب »

برخورد دو دستگاه تریلی، یک مصدوم بر جای گذاشت

DSC_0304

برخورد شدید دو دستگاه تریلی در جاده تهران، یک مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی برخورد شدید دو دستگاه تریلی و تماس شاهدان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه صبح روز گذشته آتش نشانان ایستگاه ۲۰۰ و نجاتگران ایستگاه ۱۰۰ را به کیلومتر ۸ جاده تهران اعزام کرد. محمد ... ادامه مطلب »